A Super 8 rajziskolába teljesen kezdők és haladók egyaránt járhatnak.

A Super 8 rajziskolában otthonos, de igazi műtermi légkörben fejlesztheted a vizuális és művészi képességeidet.
Küldetés
A reperteoárunk tanulmányrajztól a kortárs képzőművészet határait feszegető műfajokig terjed.
A Super 8 kurzus intenzív felkészítést nyújt a szakiskolákba és egyetemekre felvételizőknek. Olyanok jelentkezését is várom, akik amatőrként kész műveket szeretnének létrehozni, így egy konzultációs programmal plusz szakmai segítségnyújtással elegendő önbizalomra és sikerekre tehetnek szert. A tanfolyamban szerepelhet a tanulmányrajz, tanulmányfestés (olaj, tempera, tojástempera), secco, akt-, portréábrázolás, egyéni ötleteken alapuló szobrok elkészítése, grafika, adott esetben sokszorosító grafika, bonyolult csoport-kompozíciós ábrázolások elsajátítása és kreatív feladatok. A felkészítés mindent magába foglal, ami technikai jellegű – pl. a vászon alapozása, stb. -. Amit a Super 8 kurzus nyújtani tud, az a műgonddal és odafigyeléssel feltérképezett egyedi hallgatói igények.
A kurzus része lehet egy élvezetes művészettörténeti órák vagy órákból álló sorozat (barokktól – 1950-ig).
A hallgatók körében csoportos művészeti tevékenységre is sor kerülhet, mely hozzájárul a kreativitás, a fantázia és az együttműködő társasági jellemvonás kibontakozásához.

helyszín: A Super 8 (vendéglátóhely) felső szintjén, Budapest, 1081, Kőfaragó u 8.
időpontok:H,K,Sz,Cs,P,SZO,VA 15:30 és 22:00 közt a megbeszélt időpontokban, ha lehet fix időpontokban. A kurzus látogatásának gyakorisága teljes mértékben szabadon választható.

Február 4-től máj. 31-ig tart a Super 8 képzőművészeti kurzus. A nyári nyitva tartás még kérdéses, de erről is találhatsz majd májusban információt ezen az oldalon.

geroambrus1@gmail.com

Nyitvatartás

Hétfő - Péntek: 16 - 22:00

Szo - Va: 10 - 12:00

Az iskola filozófiája:

A Super 8 rajziskolában otthonos, mégis igazi műtermi légkörben fejlesztheted a vizuális és művészi képességeidet.
Minden hallgató személyre szabott korrigációt és útbaigazítást kap, hiszen mindenki egy kicsit másképp rajzol és másmilyen a személyisége. Az iskola filozófiája, hogy felkeltse a kedvet a képzőművészet iránt. hogy örömökhöz juttassa a hallgatókat. A rajziskola motivációt szeretne adni, ahhoz hogy vizuális nyelven fejezd ki magad.

Budapest, 8. ker.

Kőfaragó u 8., 1.em.